Робоча група ШГБ

Любі учні, якщо ви активні, креативні та хочете змінити життя у школі на краще, запрошуємо вас до написання проєктів ШГБ. З усіма питаннями звертайтеся до нашої Робочої групи, дівчатка з радістю вам допоможуть.

23:05 27.02.2024

Старт ШГБ

УВАГА! В ліцеї стартує робота над учнівськими проєктами ШГБ. Детальніше за посиланням. https://yakushynci.school.org.ua/vprovadzhennya-shgb-10.../

22:59 27.02.2024

Питання з профорієнтації

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Від того, яким буде твій вибір залежить, як складеться подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати.

10:42 27.02.2024

10 річниця окупації Криму.

Сьогодні, 26 лютого 2024 року, ми відзначаємо десяту річницю спротиву Криму. Це не просто дата, це важлива подія в нашій історії, в історії незалежної України, історії Європи та усього світу – усіх, хто відстоює принципи верховенства прав людини та поважає основи світового порядку.

23:08 26.02.2024