Візитна картка

Запрошуємо Вас познайомитися з діяльністю комунального закладу "Якушинецький ліцей" Вінницької області. Заклад розташованому на вінницькій землі, багатій своєю історією, традиціями і культурою.

З ранку і до  вечора вікна нашого навчального закладу осяяні світлом, а ліцей та філії - теплом і турботою вчителів та співробітників. І це не випадково. Адже в нашій установі  навчаються 583 учні (з них у Ксаверівській філії - 44, Лисогірській філії - 16)  і  до кожного потрібно знайти свій підхід, свій ключик  і тоді дуже ніжна дитяча душа розкриється для творчого саморозвитку, успішного навчання.

У ліцеї створені всі необхідні умови для особистісного зростання учнів 1-11 класів , виконання соціального замовлення держави, батьків і учнів: навчальні кабінети обладнані  технічними засобами навчання, є спортивна та актова зали, 2  комп'ютерних кабінети, бібліотека, яка забезпечує заклад навчально-методичною, художньою літературою, електронними ресурсами, музей «Побут і культура народів краю», пришкільний спортивний майданчик, працюють гуртки та секції з різних напрямків, активно ведеться позакласна і позаурочна виховна робота, є можливість для літнього оздоровчого відпочинку дітей .

Надійними помічниками в освіті є батьки. А весь процес навчання і виховання будується на довірі, комфорті, радості спілкування в спільній творчості всіх його учасників. Тому і результати роботи нашого освітнього закладу, з якими ми познайомимо Вас на сторінках нашого сайту, досить вагомі.

У 2019 році ліцей збільшився на дві філії - Ксаверівську та Лисогірську.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД ОСВІТИ:

Повне назва закладу освіти:

Директор ліцею :

Грустілін Олександр Олегович

Юридична адреса:

Україна, Вінницька область, Вінницький район, с. Якушинці, вул. Б. Хмельницького,60, індекс 23222

телефон: (0432) 56-75-15

Факс: (0432) 56-75-15

Е - mail : jaku.gim@gmail.com

Реальна наповнюваність ліцею - 576 учнів.

Кількість класів: 22 класа (ліцей), 4 класи (Ксаверівська філія), 2 класи-комплекти (Лисогірська філія)

Середня кількість учнів у класі - 25

Педагогічний колектив - 50 чол.

Режим роботи школи :

* одна зміна з 8.30 -16.00 год.

* урок - 45 хв.

* перерви - (1-4) 15 хв. , (5-7) 10хв.

* школа повного дня, група продовженого дня (до 17.00 год)