Вітаємо Кривенко Роксолану з перемогою!

Вітаємо Кривенко Роксолану ученицю , уже, 11 класу з перемогою у Національному проекті "Моя карєра в Україні". Роксолана увійшла у десятку переможців серед, майже, 5000 учаників зі всієї країни. В вересні учениця матиме змогу провести особисті зустрічі із топ-менеджерами бізнесу України та державних органів влади у м. Києві. Також Роксала зустрінеться зі своїм кумиром, це жінка ,яка відома не тільки в межах країни а і поза її межами, хто це буде, трохи згодом.

15:20 23.06.2020

Останній дзвоник

Вітаємо всіх учнів Якушинецького ліцею з завершенням 2019-2020 навчального , такого не звичного для нас року! Дуже сумно прощатись із вами не бачучи ваших милих дитячих очей!( Але сподіваємось літо буде гарним, веселим, ви відпочините і ми всі знову зустрінемось у рідній школі 1 вересня. А поки що, пропонуємо переглянути відео дистанційного( не уроку!!))) а свята останнього дзвоника!) Дорогі випускники, ми дуже сумуватимемо за вами!

21:46 18.06.2020