Розпочався прийом документів для зарахування дітей до першого класу

Дата: 29.04.2022 16:00
Кількість переглядів: 411

Шановні батьки майбутніх першокласників, з 01.05.2022 року розпочинаємо прийом документів для зарахування дітей до першого класу.

Які документи потрібні для зарахування дитини в 1 клас?

Щоб дитину зарахували до 1 класу, один із батьків має особисто подати заяву  про зарахування керівнику закладу.

Для цього потрібно мати такі документи:

•  паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків, або осіб, які їх замінюють);
  •  копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;
  •  оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о;
  • документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків;

Цей документ подається, якщо дитина претендує на зарахування в заклад, що обслуговує її територію проживання. Якщо дитина претендує на вільні місця, у такому документі потреби немає.

•  за бажанням може додаватися оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас.

Чекаємо на вас з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 16:30,  адміністрація ліцею.